המדלגים חוות דעת – כל האמת על המדלגים

מי עומד מאחורי הפרויקט שכבש את פייסבוק, מה מקבלים בתוכנית המדלגים ומה ההבדלים בין המדלגים לקורסים רגילים - המדלגים חוות דעת

פרויקט “המדלגים” הוא סטארטאפ מכללה דיגיטלית הנוצר על ידי חברת אימפרוב פתרונות דיגיטליות בע”מ ללימודי הייטק מהבית. מטרת הפרויקט הייתה להנגיש מקצועות הייטק יקרים לכל כיס, דרך קורסים דיגיטלים בשיתוף פעולה עם מכללות בישראל.


מכללת המדלגים התחילה את הפיילוט הראשון שלה עם חברת “Itsafe” ורומן זאייקין, על ידי שיווק והפצת קורס סייבר בעלות 897 ש”ח בלבד. מקצועות הסייבר כידוע נחשבות ליקרות ללמידה בישראל, עם קורסים שמגיעים לעשרות אלפי שקלים. בגלל זה קורס סייבר בעלות נגישה כל כך הובילה להצלחה גדולה ואלפי נרשמים מרוצים.


עם סיום השיתוף פעולה עם חברת איטסייף ורומן זאייקין, המכללה הכריזה על שיתוף פעולה ביחד עם מכללת Net4U והציע קורס סייבר בעלות דומה, רק שהפעם הוא כלל גם השמה לעבודה ותעודות הסמכה בינלאומיות.


היום, עם סיום הפעילות עם מכללת נטפוריו מכללת המדלגים המשיכה להתרחב למגוון רחב של קורסים נוספים עם מכללות שונות, כגון לימודי פיתוח אפליקציות, שיווק דיגיטלי, עריכת וידאו.

הקורס הפרימיום החדש ביותר של המכללה הוא קורס QA אוטומטי, אחד המקצועות המבוקשים והיוקרתיים ביותר בהייטק, הכוללים את השכר ההתחלתי הגבוה ביותר בהייטק והוא נוצר בשיתוף פעולה עם Smart Group הוותיקה והמנוסת.

תלמידים מספרים בחוות דעת על המדלגים שהקורסים מפורטים, המורים עוזרים והלמידה נוחה. המון תלמידים מספרים על הצלחה במציאת עבודה בסוף הקורס, וחופשים כיצד המדלגים שינו להם את החיים. 

אם אתם מעוניינים לקרוא עוד חוות דעת על המדלגים וביקורות נוספות אתם יכולים לבקר בפייסבוק שלהם ולקרוא ביקורות אמיתיות של תלמידים.

ניתן למצוא ביקורות בדף הפייסבוק של המכללה של תלמידים אמיתיים מרוצים בכל הקורסים שלה.  

לסיכום, מדובר על מכללה דיגיטלית מקצועית שנלחמת ביוקר המחיה ומציעה אלטרנטיבה אמיתית למכללות רגילות בישראל. לפרטים נוספים על המכללה ולרכישת אחד הקורסים שלה:

כל הזכויות שמורות ל-AmazeClass.co.il