לראשונה בישראל: סדנת פרימיום לאנשים שיודעים שיווק שרוצים להפוך למשווקי עילית רווחיים (מאוד!)

הגיע הזמן להפוך את הידע שלך בשיווק לכסף בחשבון הבנק

בלי בזבוזי זמן.

כולם כבר יודעים שידע בשיווק יכול להביא כסף אבל למרות זאת המוני אנשים למדו שיווק ועדיין מגרדים כמה אלפים בודדים בחודש. ככה גם אתם תוכלו לבנות מנגנונים מדויקים ורווחיים שיכניסו לכם כסף לחשבון הבנק וכל זה מהידע שיש לכם כבר בשיווק!

הראשון שפיצח את האלגוריתם של יוטיוב בישראל

יזם בעלים ושותף של 5 חברות המתמקדות בשיווק

נעים להכיר, אביאל בסין.

אביאל בסין הוא יזם, משווק מומחה ונחשב לישראלי הראשון שכבש את יוטיוב ופיצח את האלגוריתם, ייצר שיתופי פעולה עם חברות ענק, שותף ובעלים של 3 חברות בע"מ המתעסקות בשיווק דיגיטלי. והיום הוא יודע להקים ולבנות פעם אחר פעם עסקים מצליחים ולהביא ים לקוחות בכל תחום וכל זה בזכות הידע שצבר בשיווק שממנו הוא הרוויח אלפי שקלים עוד כשהיה חייל בצבא. ועכשיו הוא רוצה להעביר את הידע והכלים האלו ישירות אליך.

לא קורס דיגיטלי.

הגיע הזמן שלך להפוך את יכולות השיווק שלך לכסף בחשבון הבנק!

לשיחת ייעוץ והתאמה בחינם לגמרי תשאיר לנו פרטים, אנחנו ניקח את זה מכאן.

תמחקו את כל מה שמכרו לכם על עולם השיווק.
הגיע הזמן לשים באמת את הקלפים על השולחן:

מכרו לכם ששיווק = כסף.

אני בטוח שגם אתם שמעתם את זה, ואת האמת שאני האחרון שיכול לומר לכם ששיקרו... אחרי הכל אני רואה בעיניים ובחשבונות הבנק שלי ושל לקוחות שלי כמה כסף אפשר לייצר מעולם השיווק. אבל שכחו לציין משהו מאוד מאוד חשוב.

יש עוד משהו שהסתירו מכם

שיווק באמת שווה כסף, אבל המון אנשים למדו קורסים והכשרות בשיווק ועדיין לא מייצרים המון כסף! למה?! פשוט מאוד כי אין להם את הידע איך הופכים את יכולות השיווק לכסף בחשבון הבנק. אני רואה המון אנשים שיודעים שיווק, יודעים לייצר תוצאות בשיווק, אבל לא יודעים לתרגם את זה לכסף בבנק... וזה למה החלטתי לעשות את זה:

למזלכם זה יום המזל שלכם!

אחרי שראיתי יותר מדי אנשים נתקלים בבעיה הזו (וכנראה גם אתם, אם אתם הגעתם עד לכאן) החלטתי לעזור לכם באופן אישי ולעזור לכם בסדנת זום לייב לייצר עוד כסף לחשבון הבנק שלכם ושל הלקוחות שלכם בעזרת יכולות השיווק שכבר יש לכם! אני הולך להראות לכם את קיצור הדרך לעבר הקמת אימפריה רווחית.

הסדנה הזו היא קיצור הדרך החוקי שלך לבניית אימפריה עסקית ורווחית (מאוד) בעזרת הידע השיווקי שכבר רכשת וקיים אצלך. זה הזמן שלך ללמוד איך להפוך את היכולות שלך לכסף בחשבון הבנק, להצלחה מסחררת ומנגנון רווחי שמכניס כמויות אסטרונומיות של לקוחות משלמים לך וללקוחות שלך…

לקחתי רק את מה שחיוני ועובד, תרגמתי אותו לשפה עממית ופשוטה שמועברת בגובה העיניים (ממש כמו שהדף הזה כתוב) כדי לאפשר לך להשיג את המטרות שלך בזמן הקצר ביותר.

אז מה תלמדו ב-5 המפגשים:

5 מפגשים המתבצעים בזום מהמחשב שלך שבהם ניקח את יכולות השיווק שלך ונלמד איך להשתמש בהן בשביל לייצר מכונת מזומנים שאשכרה מכניסה כסף לחשבון הבנק שלך.

איך מייצרים יותר לידים לעצמכם

בסופו של דבר גם אתם עסק שצריך לקוחות, ולהביא לקוחות בתחום השיווק זה עולם אחר לגמרי. זו אומנות.

איך מייצרים תוצאות על! לבעלי עסקים

איך לשווק נכון ורווחי בגוגל ובפייסבוק בצורה שלא תבזבז לכם זמן ותביא מקסימום תוצאות ללקוחות שלכם.

איך בונים אימפריה עסקית

אז אתם יודעים איך להשיג לקוחות חדשים, יודעים איך להביא להם תוצאות על! איך קופצים לשלב הבא?

פיצוח פאנלים ואסטרטגיות - מתקדם

איך להתנהל מול לקוח בצורה הטובה ביותר, איך למכור לו, מה למכור לו, איך לפתח הצעה שאי אפשר לסרב לה, ולבנות אסטרטגיות רווחיות שעובדות בשטח.

אומנות הצמיחה והגדילה העסקית

איך להתנהל פיננסית נכון, איך להשקיע נכון, איך למצוא עובדים, מה להעלות לרשתות החברתיות, איפה להשקיע, מתי נכון להשקיע, איך לייצר מנגנון שמביא לקוחות חדשים על בסיס קבוע!

ועוד!...

אז מה הסדנה עלולה לכולל בחיים שלכם:

ועוד!...

לא קורס דיגיטלי.

הגיע הזמן שלך להפוך את יכולות השיווק שלך לכסף בחשבון הבנק!

לשיחת ייעוץ והתאמה בחינם לגמרי תשאיר לנו פרטים, אנחנו ניקח את זה מכאן.